Stalo se Články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

13. 7. 2023

Honička dvou řidičů v Brně měla následky

Brno se na chvíli stalo závodní dráhou dvou mladých řidičů. Jejich bezohledná jízda nesla bohužel následky a sražený motorkář musel být převezen do nemocnice. Od začátku prázdnin se stalo na jihomoravských silnicích už celkem 140 dopravních nehod.

10. 7. 2023

Incident na stanici metra Můstek

Na stanici metra Prahy došlo k incidentu. Čtveřice mladíků zastavila eskalátory a v důsledku toho se jedna z cestujících zřítila ze schodů a zranila se. Policie po pachateli pátrá a žádá svědky o pomoc.

4. 7. 2023

Žena skočila s dětmi do Macochy

Nedávná tragická událost ochromila celý Moravský kras. Žena tam ukončila svůj život. S sebou vzala i své dvě malé děti. Činu svědci bohužel nedokázali zabránit.

28. 6. 2023

Na Brněnské přehradě utonula žena

Policie vyšetřuje úmrtí ženy, která utonula na brněnské přehradě. Bohužel zatím nevědí, co přesně se na místě stalo. Hledají proto svědky, kteří by událost mohli objasnit. Pomoci by mohlo i video, kde je vidět žena, jak se prochází podél hráze brněnské přehrady.