Přidali jsme nový pořad Pan Kmín uvádí... do našeho archivu. Nenechte si ho ujít!
Nová epizoda:
Pořad Zločin jak ho pamatuju má novou epizodu Švábovi zabijíci.
2
Přidali jsme nový pořad Pan Kmín uvádí... do našeho archivu. Nenechte si ho ujít!
Nová epizoda:
Pořad Zločin jak ho pamatuju má novou epizodu Švábovi zabijíci.
Sobota25. 5.
00:20
Dobrý večer s A11
rerpíza
02:35
Ústecký zpravodaj
02:50
Valašský zpravodaj
03:00
Rozhovor - Hovory M
Libor Vávra, prezident Soudcovské unie
03:30
Talkshow Tomáše Magnuska
K.Hrušínská, A.Čudová, P.Trávníček, A.Vodochodský, J.Šrajtr
04:50
Mladý Svět
Marta Jandová
05:45
Polibte si preference
05:50
Rozhovor - Hovory M
Libor Vávra, prezident Soudcovské unie
06:20
Moje medicína
Mgr. David Kolář
06:45
Žijí mezi námi
Veso Djorem
07:00
Ústecký zpravodaj
07:15
Valašský zpravodaj
07:25
Týden z jihu Čech
07:45
Olomoucký magazín
08:00
Občanská sebeobrana Josefa Klímy
Spor o fotbal
08:30
To nejlepší z Dobrého večera s A11
09:15
Příroda kolem nás
Slon indický, Kudlanka nábožná, Straka obecná
09:30
Teleshopping
11:30
O letadlech a létání
12:00 Premiéra
Svět A11
12:20
Cestování s Flixbusem
Polsko, historické město Opole
12:45
Teleshopping
13:00 Premiéra
Čtení po obídku
13:15
Voda, čo ma drží nad vodou
14:40
Žijí mezi námi
Veso Djorem
15:00
Teleshopping
16:00 Premiéra
Speciál z Moravskoslezského kraje
16:20
Valašský zpravodaj
16:25 Premiéra
Magazín z Orlickoústecka
16:40
To nejlepší z Dobrého večera s A11
17:30
TOP A11 rozhovor týdne
Pavlína Flamíková a Radka Novotníková, veslařky
18:00 Premiéra
O letadlech a létání
Hana Babčanová, pilotka
18:30 Premiéra
Ufouni
Chorvatské vodní hrátky
18:45 Premiéra
Ufouni
Barvy Afriky
19:05
Na slovíčko s doktorem
Klouby - Doc.MUDr. Milan Handl, Ph.D.
19:40
Honza Tuna v Akci!
20:25 Premiéra
Hvězdná kavárna Pepy Melena
kapela Duende
21:25
Bastardi
22:55
Světlá hodinka s Jaroslavem
Milan Jeglík
23:50
Mladí a filmoví
studentské filmy
Neděle26. 5.
01:25
To nejlepší z Dobrého večera s A11
02:15
Speciál z Moravskoslezského kraje
02:35
Valašský zpravodaj
02:40
Magazín z Orlickoústecka
03:00
Hvězdná kavárna Pepy Melena
kapela Duende
04:10
Bastardi
05:35
Světlá hodinka s Jaroslavem
Milan Jeglík
06:25
Medx talks
Jitka Reineltová
06:45
Žijí mezi námi
Karol Suszka
07:00
Speciál z Moravskoslezského kraje
07:25
Valašský zpravodaj
07:30
Magazín z Orlickoústecka
07:50
Vtipkování
Markéta Muzikářová
08:25
To nejlepší z Dobrého večera s A11
09:15
Příroda kolem nás
Gepard a Ledňáček
09:30
Teleshopping
11:30 Premiéra
Vaření s Davidem
Klára Kolomazníková - 2.díl
12:25
Polibte si preference
12:45
Teleshopping
13:00 Premiéra
Čtení po obídku
13:15
SURI
cestopis Pavla Barabáše
14:30
Na vysoké noze
Andrea Pomeje
15:00
Teleshopping
16:00 Premiéra
Magazín z Valašska
16:20
Valašský zpravodaj
16:25 Premiéra
Hranické regionální zpravodajství
Magazín z Hranic a okolí
16:40
To nejlepší z Dobrého večera s A11
17:30 Premiéra
Harmonie a svět
Marek Šulc,designovaný umělecký ředitel Smetanovy Litomyšle
18:05 Premiéra
Cirkulární Česko
18:40
Mladý Svět
Marta Jandová
19:40
Občanská sebeobrana Josefa Klímy
Spor o fotbal
20:10
Tieň Jaguára
cestopis Pavla Barabáše
21:25
Na Palici
Robert Králíček
21:55
Světlá hodinka s Jaroslavem
Milan Jeglík
22:45
Na hranici!
DJ Roxtar
23:30
Svět A11
23:50
To nejlepší z Dobrého večera s A11
Pondělí27. 5.
00:40
Magazín z Valašska
01:00
Hranické regionální zpravodajství
Magazín z Hranic a okolí
01:20
Cirkulární Česko
01:55
Bastardi
03:20
Tieň Jaguára
cestopis Pavla Barabáše
04:30
Na Palici
Robert Králíček
05:00
Světlá hodinka s Jaroslavem
Milan Jeglík
05:50
Na hranici!
DJ Roxtar
06:30
Magazín z Valašska
06:45
Hranické regionální zpravodajství
Magazín z Hranic a okolí
07:00
Dobrý večer s A11
repríza
09:15
Příroda kolem nás
Surikata a Labuť
09:30
Teleshopping
11:30
Pozor vlak
12:15
Rozhovor - Hovory M
Libor Vávra, prezident Soudcovské unie
12:45
Teleshopping
13:00
Hvězdná kavárna Pepy Melena
kapela Duende
14:10
Na Palici
Robert Králíček
14:45
Vsetínští rodáci a patrioti
Zuzana Holubcová, vědkyně
15:00
Teleshopping
16:00 Premiéra
Lipnožurnál
16:10
Valašský zpravodaj
16:20
Talkshow Tomáše Magnuska
K.Hrušínská, A.Čudová, P.Trávníček, A.Vodochodský, J.Šrajtr
17:35 Premiéra
Rozhovor S...
18:00 Premiéra
Dobrý večer s A11
20:15 Premiéra
Vtipkování
20:50 Premiéra
Na hranici!
Štěpán Javůrek
21:35
Mladý Svět
Marta Jandová
22:25
Narcos
23:15 Premiéra
Predator Race
Alpine Master Weekend 2024
23:30
Dobrý večer s A11
repríza
Úterý28. 5.
01:40
Lipnožurnál
01:50
Valašský zpravodaj
02:00
Rozhovor S...
02:25
Vtipkování
03:00
Na hranici!
Štěpán Javůrek
03:45
Mladý Svět
Marta Jandová
04:40
Narcos
05:35
Polibte si preference
05:45
Rozhovor S...
06:10
O letadlech a létání
Hana Babčanová, pilotka
06:35
Lipnožurnál
06:50
Valašský zpravodaj
07:00
Dobrý večer s A11
repríza
09:15
Predator Race
Alpine Master Weekend 2024
09:30
Teleshopping
11:30
Pozor vlak
12:10
Polibte si preference
12:15
Harmonie a svět
Marek Šulc,designovaný umělecký ředitel Smetanovy Litomyšle
12:45
Teleshopping
13:00
Na slovíčko s doktorem
Klouby - Doc.MUDr. Milan Handl, Ph.D.
13:35
Vtipkování
14:10
Na hranici!
Štěpán Javůrek
15:00
Teleshopping
16:00
Ústecký zpravodaj
16:10
Magazín ze Strakonicka
16:25 Premiéra
Olomoucký magazín
16:40
Mladý Svět
Marta Jandová
17:30 Premiéra
A11 Cesta na Olymp směr Paříž
18:00 Premiéra
Dobrý večer s A11
20:15
Bastardi
21:40
Na Palici
Robert Králíček
22:10
Život s Ivetou a Marcelou
22:50
Narcos
23:45
Dobrý večer s A11
repríza
Středa29. 5.
01:55
Ústecký zpravodaj
02:00
Magazín ze Strakonicka
02:15
Olomoucký magazín
02:30
A11 Cesta na Olymp směr Paříž
03:00
Bastardi 2
04:40
Na Palici
Robert Králíček
05:10
Život s Ivetou a Marcelou
05:50
Polibte si preference
06:00
A11 Cesta na Olymp směr Paříž
06:30
Magazín ze Strakonicka
06:45
Olomoucký magazín
07:00
Dobrý večer s A11
repríza
09:15
Predator Race
Alpine Master Weekend 2024
09:30
Teleshopping
11:30
Pozor vlak
12:10
Polibte si preference
12:15
A11 Cesta na Olymp směr Paříž
12:45
Teleshopping
13:00
Mladý Svět
Marta Jandová
13:55
Občanská sebeobrana Josefa Klímy
14:25
Kutilové
Zahradní křesílko
15:00
Teleshopping
16:00 Premiéra
Magazín z Orlickoústecka
16:15 Premiéra
Magazín z Moravskoslezského kraje
16:30
Zločin jak ho pamatuju
ZBRANĚ PŘES HRANICE
17:00
Honza Tuna v Akci!
17:30 Premiéra
A11 rozhovor
18:00 Premiéra
Dobrý večer s A11
20:15 Premiéra
Občanská sebeobrana Josefa Klímy
20:45 Premiéra
Pozor vlak
21:30 Premiéra
Honza Tuna v Akci!
22:05
Polibte si preference
22:15 Premiéra
Michael V. Show
23:20
Narcos
Čtvrtek30. 5.
00:15
Dobrý večer s A11
02:30
Magazín z Orlickoústecka
02:45
Magazín z Moravskoslezského kraje
03:00
A11 rozhovor
03:30
Občanská sebeobrana Josefa Klímy
04:00
Pozor vlak
04:45
Honza Tuna v Akci!
05:20
Zločin jak ho pamatuju
ZBRANĚ PŘES HRANICE
05:45
Polibte si preference
05:55
A11 rozhovor
06:25
Magazín z Orlickoústecka
06:45
Magazín z Moravskoslezského kraje
07:00
Dobrý večer s A11
repríza
09:15
Příroda kolem nás
Návrat Zubrů
09:30
Teleshopping
11:30
Pozor vlak
12:10
Polibte si preference
12:15
A11 rozhovor
12:45
Teleshopping
13:00
Talkshow Tomáše Magnuska
K.Hrušínská, A.Čudová, P.Trávníček, A.Vodochodský, J.Šrajtr
14:25
Cirkulární Česko
15:00
Teleshopping
16:00
Ústecký zpravodaj
16:15 Premiéra
Týden z jihu Čech
16:35
Vaření s Davidem
Ilona Csáková - 1.díl
17:30 Premiéra
Byznys na vrcholu
18:00 Premiéra
Dobrý večer s A11
20:15 Premiéra
Na vysoké noze
20:45
Hvězdná kavárna Pepy Melena
kapela Duende
21:55
Vtipkování
22:30
Na hranici!
Štěpán Javůrek
23:15
Narcos
Pátek31. 5.
00:05
Dobrý večer s A11
repríza
02:15
Ústecký zpravodaj
02:20
Týden z jihu Čech
02:40
Byznys na vrcholu
03:10
Na vysoké noze
03:40
Hvězdná kavárna Pepy Melena
kapela Duende
04:50
Vtipkování
05:25
Na hranici!
Štěpán Javůrek
06:05
Polibte si preference
06:10
Byznys na vrcholu
06:40
Týden z jihu Čech