Incident na stanici metra Můstek

10. 7. 2023

Na stanici metra Prahy došlo k incidentu. Čtveřice mladíků zastavila eskalátory a v důsledku toho se jedna z cestujících zřítila ze schodů a zranila se. Policie po pachateli pátrá a žádá svědky o pomoc.

Ve stanici metra Můstek došlo k vážnému zranění starší ženy. Čtveřice mladíků bezdůvodně zmáčkla bezpečnostní tlačítko a tím zastavila eskalátory. V důsledku toho se jedna z cestujících zřítila ze schodů.

Pro nouzové situace ohrožující bezpečnost cestujících je určeno tlačítko stop, které je umístěno u horního i dolního vstupu na eskalátor. Po stlačení se eskalátor zastaví. Tímto nečekaným zastavením osmdesátiletá žena ztratila rovnováhu a zřítila se dolů. Pádem si žena způsobila vážné poranění hlavy a zlomeninu krčního obratle, jež si vyžadovalo následné lékařské ošetření a operační zákrok.

Na kamerových záznamech jsou čtyři muži, kdy kriminalisté pátrají po všech čtyřech. Jeden z nich je podezřelý ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Ostatní tři muži jsou svědky celé události a mohli by přinést velmi důležité informace k rozjasnění celého případu.

V případě jakýchkoliv informací, které by mohli dopomoci k pátrání, určitě kontaktujte Policii České republiky.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.