Při požáru v Brně se zranilo šest lidí

16. 7. 2023

Přímo v centru Brna hořela vybydlená budova. Zraněno bylo celkem šest lidí a příčiny velkého požáru zatím vyšetřuje policie.

V Brně se odehrálo velké drama. Šest lidí, z toho dva policisté a jeden hasič, se zranilo při požáru v ulici Rumiště, kde začala hořet střecha vybydlené budovy. Kouř z požáru byl vidět z celého Brna. Hořelo totiž v samotném centru města. Na místo se začali okamžitě sjíždět hasiči a záchranáři.
Jako hrdina se zachoval pracovník vedlejšího servisu, který pomohl zachránit dva lidi uvězněné za zamřížovaným oknem. Zachránce se přitom nadýchal kouře a musel být rovněž ošetřen. Na zjištění příčin požáru nyní pracuje policie spolu s hasiči. Nejhůře dopadl člověk, který utrpěl těžké popáleniny.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.