Deváťáci z Litoměřic se rozloučili se školou

16. 7. 2023

Celkem třicet jedna žáků se loučilo se základní školou, učiteli a spolužáky. Zahradní slavnost je na základní škole Havlíčkova již tradicí.

Také letos uspořádala litoměřická základní škola Havlíčkova pro své deváťáky na závěr školního roku zahradní slavnost, na které se děti před vstupem do nové životní etapy mohly s kantory i spolužáky důstojně rozloučit. Vzpomínat na základku prý letošní deváťáci určitě budou. Jen se pochopitelně nemohli shodnout na tom, co vlastně bylo na Havlíčkovce nejlepší.
I přesto, že základní škola Havlíčkova letos do světa vypustila dvě třídy absolventů, na zahradní slavnosti se s ní loučilo pouze 31 žáků. Škola totiž dbá na nižší počet žáků ve třídách.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.