Startuje nový seriál Můry na tripu

16. 1. 2023

Jak to dopadne, když se dvě holky domluví a vydají se letadlem poznávat krásy naší vlasti? Vznikne zbrusu nový pořad “Můry na tripu”.

Za čtyři dny uletí tyto dvě nadšené holky “můry” 2600 km a přistanou na více než desítce letišť. Přitom stihnou natočit hodiny a hodiny nádherných záběrů naší krásné země. Věřte, že se budete mít čím kochat.

Nový serial Můry na tripu můžete sledovat každý pátek v 17:20 a ve 21:20 na televizi Náš Region.

Můry na tripu

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.