Ženy a dívky se učily sebeobraně

14. 1. 2023

Městská policie ve Valašském Meziříčí opět uspořádala kurz sebeobrany pro ženy a dívky, ve kterém se naučí základy reálné sebeobrany.

Kurz sebeobrany pro ženy a dívky pořádá městská policie pravidelně a každý rok se těší velkému zájmu. Ženy zde mají šanci seznámit se se základy reálné sebeobrany, aby se dokázaly bránit a nedostávat se do potenciálně nebezpečných situací.
Čtyři desítky účastnic si vyzkoušely základní prvky sebeobrany proti potencionálnímu účastníkovi.

Ženy si prošly od nácviku základních dovedností jako je vyproštění z úchopu, jakým způsobem dát úder až po modelové situace, aby zjistily co dělat nebo nedělat.

Kurz vedený zkušenými strážníky meziříčské Městské policie probíhal ve středisku volného času Domeček. Vzhledem k velkému zájmu veřejnosti se plánuje pokračování na jaře letošního roku.

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.