Termíny lednových dopravních uzavírek ve Vsetíně se blíží

3. 1. 2023

Lednové avizované uzavírky komunikací v prostoru před nádražím se blíží. Už nyní si můžete poslechnout důležité detaily, protože uzavírky budou rozsáhlejšího charakteru.

Konkrétně by se mělo jednat o zjednosměrněnění Smetanovy ulice na křižovatce u polikliniky, kde se bude upravovat středový ostrůvek a bude se rozšiřovat Smetanova ulice, aby mohla doprava snáze projíždět v budoucím průběhu stavebních prací.

Toto omezení by mělo začít 9. ledna. Od 14. ledna by mělo skončit i parkování v prostoru autobusového nádraží. Zároveň bude uzavřeno první autobusové nástupiště.

Z důvodu zahájení stavby parkovacího domu bude uzavřena i část Nádražní ulice a uzavřít by se měl přejezd a přechod, kde by správa železnic měla začít budovat podchod.

Uzavírky komunikací a jejich konkrétní aktualizovaný harmonogram najdou lidé na webu města v sekci doprava.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.