Listopadový sportovní magazín města Vsetín

3. 1. 2023

Podívejte se na listopadové sportovní události ze Vsetína.

Téměř po 16 letech se na Lapači odehrálo soutěžní derby mezi Vsetínem a Zlínem a diváci si užili výborný hokej s maximálním nasazením a konečným výsledkem 4:1 pro domácí.

U hokeje ještě zůstaneme. Osmnácté kolo hokejové Chance ligy zavedlo hokejisty Vsetína na led Frýdku-Místku. Po bezbrankové první třetině se ujali vedení domácí, ale Vsetínští nezůstali dlouho pozadu. Konečný výsledek oslavoval Vsetín, a to 4:1.

Nezapomínáme ani na fotbal. Fotbalisté Vsetína zakončili v rámci třináctého kola divizní soutěže podzimní část sezóny. Na svém hřišti na Tyršovce přivítali celek FK Šternberk. I když se jednalo o skvělý zápas, ani jednomu z týmů se branka nepodařila. Týmy se rozešly smírnou remízou 0:0.

Na chvíli se ještě vrátíme k hokeji, protože v posledním utkání před pauzou Vsetín těsně nestačil na Jihlavu. Jihlava si tak ze Vsetína odvezla 3 body za výhru  2:1.

Ve čtvrtek 24. listopadu byl hostem besedy v hudebním klubu Tři opice Sváťa Božák, česká legenda vytrvalostní cyklistiky. Setkání uspořádali bikeři a organizátoři cykloturistického projektu Vrchařská koruna Valašska. Mluvilo se především o Svaťově letošním výkonu ve vytrvalostním závodu napříč Amerikou, kde ve své kategorii zvítězil.

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.