Jak se jmenuje první Vsetíňan roku 2023?

3. 1. 2023

Starosta města Vsetín přivítal prvního Vsetíňana roku 2023.

Kytici mamince a dárky pro novorozeného chlapečka Ramiela předal Jiří Čunek za celé město Vsetín společně s ředitelem porodnice Martinem Pavlicou.

Maminka Tina je ze Vsetína. Maličký Ramiel se narodil 41 minut po půlnoci 1. ledna a vážil 2600 g. Na Nový rok se ve Vsetíně narodily celkem čtyři děti. Kromě našeho výherce i tři holčičky.

Maminky i tatínkové si porod ve vsetínské nemocnici pochvalovali. Přístup lékařů a sester, čistota pokojů i sálů, vše prý bylo na jedničku. Díky tak patří i nadačnímu fondu pro rozvoj porodnice, který funguje už téměř 10 let.

V roce 2022 se v porodnici ve Vsetíně narodilo 779 dětí. Z toho byla čtyři dvojčátka. Tradičně bylo více chlapečků.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.