Integra pořádala karneval

6. 2. 2023

Vsetínskou karnevalovou sezónu roku 2023 zahájila základní škola Integra se Šmouly.

V sobotu 28. ledna byla slavnostně zahájena karnevalová sezóna letošního roku. První karneval se konal na základní škole Integra a bylo na něm spousta Šmoulů. Nechyběl tu Taťka šmoula ani Gargamel. Potkat jste mohli i princezny, piráty, kovboje, čarodejnice a různá zvířátka.

Kromě běžného karnevalového reje se tu odehrávaly i různé soutěže a hry. Hrálo se o šmoulí dort, který upekli ve školní kuchyňce žáci devátého ročníku. Druhý takový dort byl zařazen také do tomboly.

Akce byla určena pro celou komunitu základní školy Integra. Nejen pro žáky, ale i pro jejich rodiče, pro zaměstnance a jejich rodiny.
Další akcí, kterou škola plánuje, bude den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu dopoledne 4. března.

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.