Navrhněte osobnost na ocenění v neziskovém sektoru

3. 2. 2023

Pokud znáte ve svém okolí člověka, který věnuje čas a energii druhým, nominujte jen na ocenění za přínos v neziskovém sektoru.

Vsetínská radnice i letos ocení osobnosti neziskového sektoru. Do 14. února můžete poslat návrhy na toto již tradiční ocenění, kterým můžeme poděkovat těm, kteří se dlouhodobě podílejí na budování a rozvoji občanské společnosti. Nominace se týká i firem a podnikatelů, kteří pomáhají okolí a přispívají k udržení a růstu tohoto odvětví.

Ocenění může být uděleno osobnosti z oblasti sociální kultury, sportu nebo obecně prospěšných aktivit. V oblasti dárcovství a dobročinnosti je udělována cena za firemní filantropii.

Nominace lze zasílat v písemné nebo elektronické podobě na odbor školství a kultury městského úřadu Vsetín. Další informace jsou k nalezení na webových stránkách města Vsetína.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.