Valaši zabrali, ze Šumperku vezou domů všechny body

24. 1. 2023

Vsetínský tým v sobotním podvečeru mířil ke druhému venkovnímu utkání v řadě. Na startu závěrečné čtvrtiny základní části se postavil šumperským drakům.

Valaši do utkání vstoupili dobře, když po přihrávce Sihvonena otevřel skóre Jenyš. Draci na úvodní trefu hostů dokázali reagovat a srovnat na 1:1. Zelenožlutí si jednobrankový náskok stihli vzít zpět ještě před první sirénou. Stalo se tak v přesilovce. Třetí gól Vsetína v sítil opět Jenyš. Domácí stihli ještě snížit, když svou šanci proměnil Eliáš. Vsetín si ale svou výhru pohlídal a ještě své vedení pojistil. Dva góly přidal Khlůfek. VHK tak vyhrál 5:2.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.