Železniční přejezd u Křivačkárny je trvale uzavřen

24. 1. 2023

Železniční přejezd u Křivačkárny je uzavřený od 17. ledna. Uzavírka potrvá do konce roku.

Důvodem uzavření přejezdu je zahájení stavby železničního podchodu, který starý přejezd nahradí.
Stavba má trvat do konce letošního roku. Obchůzí trasa pro chodce a cyklisty vede přes železniční přechod na ulici Štěpánská. Na něm je ale na dobu asi 14 dnů mimo provoz světelné a zvukové zabezpečovací zařízení.
Město Vsetín proto požaduje, aby byl v čase, kdy se přechod nejvíce používá zajišťován dozor ze strany pracovníků stavební firmy, případně policie i přesto, že v tomto úseku mají vlaky sníženou nejvyšší rychlost na 10 km.

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.