Krátké zprávy

7. 2. 2023

Jakou částkou podpoří město volnočasové aktivity a kdo získal ocenění manažer roku? Poslechněte si krátké aktuality z Velkého Meziříčí.

Částkou 5 600 000 Kč podpoří v roce 2023 meziříčská radnice sportovní a volnočasové aktivity. Rozhodli o tom zastupitelé města na svém lednovém zasedání. Finanční podporu získaly sportovní kluby spolky a oddíly. V programu vzdělávání získá příspěvek na provoz Valašské ekocentrum ochránců přírody.

Ředitelka Diakonie Valašské Meziříčí Květoslava Otová získala prestižní ocenění manažer roku 2022 v národní ceně sociálních služeb. Slavnostní akt se uskutečnil 31. ledna v Praze na Novoměstské radnici za účasti významných hostů a místostarosty Valašského Meziříčí Petra Nachtmana.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.