Byty se zvláštním určením projdou další etapou oprav

16. 5. 2023

Město Vsetín bude i letos investovat do oprav městských bytů. I když se rekonstrukce odrazí ve výši nájmu, je o byty velký zájem.

Byty v domech Pod Žamboškou město rekonstruuje postupně už od roku 2018. Pokračuje i letošní rok.
Práce řemeslníků by měly probíhat od konce jara a v průběhu léta tak, aby mohly být bytové jednotky předány co nejdříve novým nájemníkům. Náklady na rekonstrukci hradí město ze svého rozpočtu.

Po dokončení rekonstrukce se náklady na opravy odrazí ve výši nájemného. I tak je poptávka po bydlení v nově zrekonstruovaných bytech velká. Bytový fond má k dispozici zhruba pět set bytů. Sto jich je ještě v původním stavu.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.