Sraz auto-moto veteránů

16. 5. 2023

Konal se dvacátý pátý ročník srazu historických vozidel na prostějovském Masarykově náměstí. Rozhodně bylo na co koukat.

Diváci tradičního srazu veteránů si mohli užít nejen vůně benzínu a zvuky nejrůznějších motorů. Veterány si mohli návštěvníci do detail prohlédnout stojící na náměstí, ale i v pohybu v plné parádě, když vyrazili na tak zvanou spanilou jízdu.

Počasí vyšlo skvělé a lidí dorazilo opravdu hodně. Zastoupení měla vozidla jako Aero Praga nebo Tatra. Podívejte se na naše video jak vše probíhalo.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.