Závody ve sportovní gymnastice “ O valašský frgál“

13. 2. 2023

Slavnostním nástupem zahájily v sobotu 4. února sportovní gymnastky druhý ročník závodu o valašský Frgál v meziříčské tělocvičně Integrované střední školy

V závodě bojovala více než stovka závodnic z celé Moravy ve věku od pěti do devatenácti let o co nejlepší výsledek ve čtyřech disciplínách na kladině a bradlech. Závody byly součástí seriálu Moravský pohár, který má celkem šest závodů.

Účast v závodu O valašský frgál byla velká a stejně jako každý rok, tak i letos si závodnice chválili skvělou organizaci a všechny pořadatele.

Sportovní gymnastika má ve Valašské Meziříčí dlouholetou tradici. Oddíl sportovní gymnastiky je součástí tělovýchovné jednoty Valašské Meziříčí. V současné době má 61 závodnic, které závodí ve třech kategoriích.

Již v březnu čeká na mladé gymnastky další závod, a to Memorial Miloše Bortla.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.