Jednatel VHK Robe Vsetín odpovídá na vaše dotazy

2. 3. 2023

V našem novém pořadu Forechecking jste měli možnost zasílat dotazy jednateli VHK ROBE Vsetín Petru Neumannovi.

V úvodním díle nového pořadu Forchecking se setkáte s jednatelem VHK ROBE Vsetín Petrem Neumannem, který bude odpovídat na vaše otázky pro vedení Valašského hokejového klubu.

Pořad Forechcecking je věnovaný jen vám, divákům a fanouškům vsetínského hokeje.

První otázka se týká komunikace klubu směrem k fanouškům, kteří jí považují za nedostatečnou. Na stránkách klubu chybí důležité informace, trenéři se po prohraných zápasech veřejně nevyjadřují. Jak se k takovému faktu staví vedení klubu? Jak se Petr Neumann za celý klub vyjádřil?

Nejčastější otázka byla na tým a obměnu posílení. Fanoušci si musí uvědomit, že toto je otázka rozpočtu, který má klub dlouhodobě vyrovnaný. Hráčů, kteří by přicházeli v úvahu na trhu moc není. Nejvyšší posilou byl Tomáš Vošrda na pozici brankáře, kde klub cítil momentálně největší potřebu posílit tým. Z jakého důvodu si poslechnete v našem videu.

V souvislosti s ekonomikou přišel i další dotaz. Díky mlčení ze strany klubu se na fóru a Facebooku rozvířily spekulace o tom, že například napůl sedící na lavičce Přikryl se Sihwanen údajně berou až čtyři sta tisíc měsíčně. Je tato informace pravdivá? Jak Petr Neumann odpoví?

Také se dozvíte, zda má klub nějakou vizi nebo koncepci o budování týmu do budoucna, zda už nyní jedná o posilách na další sezónu, nebo i to, jak je průměrně dlouhá taková jedna smlouva hráče ve Vsetíně.

V našem rozhovoru se dozvíte i první jména, o kterých se jedná, nebo dokonce už byla podepsána na příští sezónu a jak to vypadá s trenérským prostředím a realizačním týmem.

To a mnohem víc prozradí sám jednatel vsetínského klubu. Pokud jste fanoušek vsetínského hokeje, neměli byste si nechat dnešní rozhovor ujít.

Video:

Forechecking

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.