Proběhl Innogy WINTER RUN

30. 1. 2023

V Českých Budějovicích v sobotu 28. ledna proběhl další ročník Innogy WINTER RUN. Běžcům ukázal krajinu ve sněhovém hávu.

Letošní ročník Innogy WINTER RUN se konal se vším všudy. Zima o sobě na jihu Čech dala vědět, a tak běžce čekala výzva v podobě čerstvého sněhu.

Jako první se na start připravili ti nejmenší. Na okruh dlouhý 400 m se vydalo přes 100 dětí. Do cíle doběhli všichni s úsměvem na tváři, i když některé přiznaly, že nejtěžší bylo se nevzdat. Žádné slzy se ale nekonaly a všude panovala skvělá atmosféra.

V kategorii starších žáků, kteří vyrazili na trať dvakrát 400 m zvítězil domácí běžec Martin Vrzák a mezi dívkami byla nejrychlejší Sára Okrouhlecká z Mladé Boleslavi.

Sněhem a místy i ledovkou se běžci nenechali odradit. Na trati dlouhé čtyři a osm kilometrů se na startu sešlo na sedm stovek závodníků, kteří jsou zvyklí běhat za každého počasí.

Na trati 4 km byl nejrychlejší David Vaš, který doběhl do cíle v čase 15 minut. Vítězný čas 27 minut a 10 vteřin na osmikilometrové trase poslal na stupně vítězů Matěje Placatku z SK Sporting Příbram. Štafetu běžeckých závodů předají České Budějovice už 4. února do Ostravy.

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.