Radnice i letos ocení nejlepší pedagogy

31. 1. 2023

Tak jako každý rok, i letos ocení město Vsetín nejlepší pedagogické pracovníky. Své návrhy mohou občané podávat až do 10. února.

Ocenění je určeno učitelům, kteří za úspěšnou a uznávanou práci ve školství a profesionální i lidské kvality zasluhují veřejné ocenění a poděkování.
Vedení města vyzývá veřejnost, aby odboru školství a kultury městského úřadu Vsetín podávala návrhy na ocenění ve dvou kategoriích. První je významná pedagogická osobnost a druhá vynikající začínající pedagogický pracovník, který má praxi kratší než pět let.

Více informací je k nahlédnutí na webu města Vsetína.

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.