Omlazovací Studio Panter je otevřeno

7. 2. 2023

Užívat si relaxaci díky nejmodernějším technologiím si můžete nyní v nově otevřeném solárním a masážním studiu Panter v Jičíně.

Krásné prostředí, moderní vybavení a milé uvítání vás čeká v nově otevřeném studiu, které nabízí kvalitní solária různých typů a relaxační masáže. Poskytovat se zde budou zákazníkům i přístrojové terapie pro omlazení pleti, vypnutí vrásek a redukci hmotnosti.

Ženy i muži jistě ocení lymfodrenáže, Dornovu metodu pro uvolnění páteře a přístrojovou nebo klasickou kosmetiku. Budete možná překvapení, že jedna z nových služeb, kterou majitelka salonu Panter připravuje, bude určena i dětem s problémy ADHD.

Na Jičínsku mají nyní obyvatelé nové místo pro příjemné chvilky, zdraví a krásu. Více se dozvíte ve videu.

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.