Žena skočila s dětmi do Macochy

4. 7. 2023

Nedávná tragická událost ochromila celý Moravský kras. Žena tam ukončila svůj život. S sebou vzala i své dvě malé děti. Činu svědci bohužel nedokázali zabránit.

Obrovská tragédie šokovala návštěvníky Moravského krasu na Blanensku. Žena tam spolu se dvěma dětmi skočila z volně přístupného Horního můstku do propasti Macocha. Třicetiletá žena podle svědků vzala z kočárku několik měsíců starou holčičku, přiložila si ji na hruď a pak i se starší tříletou dcerkou přelezla zábradlí a vrhla se i s dětmi do hluboké propasti. Všichni tři na dně v hloubce 138,4 m zemřeli. Na místo byla vyslaná okamžitě zdravotnická záchranná služba, která už ale nemohla pomoci. Okolnosti okolo celého případu policie teprve prověřuje.

Podle odborníků i svědků, kteří ženu viděli, mohli být za vším porodní psychické problémy spojené s těžkou osobní situací. Celá událost se ale odehrála tak rychle, že ženu nedokázal nikdo zastavit.

Macocha v Jihomoravském kraji je největší propastí tohoto typu ve střední Evropě. Bohužel se stává častým místem sebevražedných činů. Na dně už skončily desítky lidí.

 

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.