Sto dvaceti metrový skok autem z lyžařského můstku v Harrachově?

13. 3. 2023

Marek Rejman, známý baseballista a milovník adrenalinových sportů, se chystá na svůj poslední skok autem. Zajímá vás jaký?

Naším dnešním hostem je milovník adrenalinových sportů, baseballista a zakladatel freestyle motokrosu v Čechách Marek Rejman. Pojďte si s námi poslechnout, kde se v ně bere touha po adrenalinu a odvaha, všechny kaskadérské kousky podstupovat.

Vyprávění ale začíná u baseballu, ke kterému se Marek dostal ještě před revolucí, kdy ho jeho bratr doslova přemluvil, když ho viděl odpálit náhodný míček. Ještě loňský rok hrál za Techniku Brno. Letos ale pověsil baseballovou kariéru na hřebík. Jaký je jeho vztah k baseballu a chce se ho nadobro vzdát? A jak do toho všeho zapadá motokros? Podle slov Marka vůbec. A právě to je na tom to kouzelné. Byl to právě Marek, kdo přemluvil Petra Kuchaře, alias Kuchtu, se vrhnout na freestyle motokros. Založení tohoto sportu u nás tak mají na svědomí vlastně oba dva. Marek sám ale motokros nejezdí.
Skoky v autě jsou ale něco jiného. Byl to právě Marek, který tehdy skákal v autě, které Martin Šonka podlétal. Chcete vědět víc?

Unikátní kaskadérský kousek nebyl jen o chlup zapsán do Guinnessovy knihy rekordů. Nevyšel doskok, ale bezpečí muselo být na prvním místě. O tom se Marek přesvědčil i při adrenalinové akci v Polsku, která nedopadla úplně nejlépe. Od té doby skákal už jen dvakrát.

Poslední skok, který by si chtěl vyzkoušet, je skok v Harrachově z lyžařského můstku. Bude to poslední věc, kterou by v autě chtěl zkusit. Skok, skoro let, který vystačí na rekord. A bojí se? Ano. Strach je prý nutný. Doposlechněte si náš dnešní rozhovor až do konce. Je vážně plný adrenalinu a skvělého vyprávění.

Video:

Rozhovor s...

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.