V nádražní galerii se poprvé konala vernisáž

10. 5. 2023

Už dva roky funguje ve vestibulu budovy na vlakovém nádraží Litoměřice město galerie.

V nádražní galerii pravidelně vystavují místní fotografové. Slavnostně se k nim přidal Reiner Bach. Cizinec, který žije v Býčkovicích a fotografováním Litoměřic a okolí, se zabývá zhruba dva roky. Jeho facebookovou skupinu s názvem Litoměřicko očima cizince, který se zamiloval, sledují už stovky lidí.

Celá expozice fotografií, které jsou aktuálně k vidění na vlakovém nádraží Litoměřice město je prodejní. Podívejte se na video z vernisáže.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.