Soutěž Best in Design ovládla Zuzanna Wójcik

10. 5. 2023

Proběhlo vyhlášení výsledků mezinárodní soutěže Best in design 2023, které bylo součástí festivalu Zlín design week. Do soutěže se přihlásilo 367 talentovaných designérů.

Letos se soutěžilo ve čtyřech kategoriích a do poroty usedl například Branko Popovič, který je jedním ze zakladatelů nizozemské módní platformy Fashion Clash. Moderátorkou akce byla herečka Ester Geislerová, která večer pojala v hodně uvolněném stylu.

V kategorii Comunication design vyhrál Adrian Gubrica s projektem Mariupol Digital Memorial. Projekt si klade za cíl vyhledávat a uchovávat individuální bolestivé příběhy o ničivém dopadu války na Ukrajině na obyčejné lidi.

Porota se na absolutním vítězi shodla jednohlasně a titul si odnesla ze slavnostního předávání Zuzana Wójcik s dílem Touch Detex Style. Podívejte se na celé video.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.