Co bude dál s Kulturním a společenským centrem?

10. 5. 2023

Po zamítnutém mimosoudním vyrovnání je ve hře nákladná rekonstrukce.

Soudem nařízená mediace mezi statutárním městem Prostějov a společností Manthellan kvůli zrušenému projektu nového obchodního a kulturního centra galerie Prostějov na místě současného Kaska, k dohodě nevedla. Prostějovští zastupitelé jednohlasně zamítli návrh mimosoudního vyrovnání, které požadovala společnost Manthellan.

Ve hře je tak nákladná rekonstrukce, na kterou město chtělo získat dotace. Podívejte se na podrobnosti.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.