Hejtman ocenil hasiče při příležitosti svátku svatého Floriána

10. 5. 2023

Práci hasičů ocenil v sídle Zlínského kraje hejtman Radim Holiš.

Celkem 38 hasičům předal hejtman pamětní medaile a šesti záslužná vyznamenání druhého stupně. Za 17 let kraj ocenil více než 720 dobrovolných a profesionálních hasičů.

Věk oceněných se pohybuje už od 12 let, kdy se jedná především o úspěchy dosažené v požárním sportu mládeže. Až po profesionální hasiče. Celkově je ve Zlínském kraji více než 23 000 hasičů.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.