Turistické centrum Vsetín má certifikát kvality

15. 5. 2023

Vsetínské turistické a informační centrum se může nově prokazovat certifikátem péče o kvalitu. Turisté a návštěvníci centra si tak mohou být jisti skvělou péčí a službami.

Tímto certifikátem péče o kvalitu v sektoru turistických informačních center se může prokazovat svým klientům po dobu tří let. Známku kvality jim udělila agentura CzechTourism a Česká unie cestovního ruchu. K jeho získání muselo informační centrum splnit několik podmínek. Například zvládnout návštěvu utajeného komisaře.
Potvrzení kvality je dobrou známkou především pro uživatele centra a turisty, kterých není málo. Za loňský rok jich bylo 27.000.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.