Zachraňte životy, mějte čisté ruce

15. 5. 2023

Světová zdravotnická organizace vyhlašuje 5. květen jako den hygieny rukou. Nejen děti se tak mohly naučit, jak si správně mýt ruce, ale i jak dodržovat další hygienické návyky.

Při této příležitosti připravila Prostějovská nemocnice akci s názvem Zachraňte životy, mějte čisté ruce. Ta byla určena nejen pro širokou veřejnost, její součástí bylo i povinné školení zaměstnanců. Akce se konala také pro základní školu. Děti se naučili nejen si umýt pečlivě ruce, ale také se dozvěděli spousty nových informaci o prevenci, diabetu, magnetické rezonanci a dalších věcech. Podívejte se na video.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.