Divadelní představení pro děti a mládež ve Vsetíně

10. 3. 2023

Máte děti a chcete vyrazit za kulturou? Navštivte vsetínský kulturní dům.

V rámci cyklu Divadlo dětem a Divadlo školám pořádá vsetínský dům kultury v sezóně 12 divadelních představení určených mladým divákům.

Do konce školního roku se chystá ještě dvě divadelní představení. 19. března se v rámci cyklu Divadlo dětem bude hrát pohádka Princezna se zlatou hvězdou na čele. 21. května se děti mohou těšit na na zábavný pořad s Míšou Růžičkovu.

Plán na podzimní část divadelních představení pro děti vsetínského domu kultury je nabitý hodně zajímavými tituly a nejen děti se mají na co těšit. Podzimní sezóna bude zahájena v listopadu 2023 pohádkou Honza málem králem.

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.