V Juřince proběhla veřejná schůze občanů

10. 3. 2023

V místní části Valašského Meziříčí Juřinka uspořádal osadní výbor pravidelné setkání s občany.

Letošní první setkání mělo na programu seznámení s novým osazenstvem osadního výboru a také probrání plánovaných aktivit a investičních plánů. Juřinku čeká revitalizace točny MHD, která je ve velmi špatném stavu a nákladná rekonstrukce sportovně kulturního areálu. V současné době Juřinka získala stavební povolení a hledá vhodné dotace.

S průběhem letošní Valašské rallye a dočasným omezením provozu souvisejícím s rychlostní kontrolou, která se pojede v neděli 2. dubna v Juřince, seznámil občany ředitel rallye Jaromír Tomaštík.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.