Děčínský RunFest

2. 5. 2023

Přes dvě stě návštěvníků se účastnilo letošního ročníku oblíbené sportovní akce v Děčíně. Věk ani výkonnost nebyla pro účast rozhodující.

V sobotu 22. dubna se uskutečnil oblíbený děčínský RunFest na Mariánské louce. Jako každý rok, tak i letos, se pořádal klasický i Nordic walking půlmaraton, závod na 5 km, rodinný běh i dětské běhy. Účastnit se tak mohli všichni milovníci pohybu bez rozdílu věku, kterých bylo letos zhruba dvě stě.
Hlavní půlmaratonský závod ovládl s časem 1 hodina 19 minut 28 vteřin Jan Rada. Nejlepší ženou na trati pak byla Zuzana Kotěšovcová.
Pro účastníky bylo připraveno občerstvení, medaile a věcné ceny. Nejen za to vděčí organizátoři štědrým sponzorům.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.