Čištění města Sokolov

2. 5. 2023

Plánované a dopředu avizované čištění ulic v Sokolově opět komplikují bezohlední majitelé aut.

V pondělí 17. dubna začalo v Sokolově jarní blokové čištění města. Přestože bylo v dotčených místech instalováno přechodné dopravní značení, které o zákazu stání vozidel informuje, jako každý rok se našla řada neukázněných majitelů aut. Auta tak muselo nechat město odtahovat. Kromě úhrady nuceného odtahu, riskují majitelé vozů i pokutu.

Rozpis blokového čištění najdete na stránkách www.sotessokolov.cz. Dopravní značení pak instalují pracovníci zhruba týden před samotným úklidem.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.