Mezinárodní bienále Interfotoklub Vsetín zná své vítěze

15. 3. 2023

Přijďte se podívat na nejlepší snímky v prestižní fotografické soutěži.

Na vsetínské staré radnici a v prostorách vsetínského zámku si můžete prohlédnout nejlepší snímky třicátého druhého ročníku bienále prestižní mezinárodní soutěže Interfotoklub Vsetín roku 2022.

Slavnostní vernisáž se konala 12. března, kdy byly zároveň oceněny nejlepší práce.

Do soutěže bylo přihlášeno 470 fotografií z celého světa. Porota vybírala nejlepší snímky do tří kategorií. Černobílá fotografie na volné téma, barevná fotografie na volné téma a v třetí kategorii soutěžily práce fotoklubů a skupin. Ocenění zlatou medailí si odnesl vsetínský fotoklub.

Kompletní výsledky a ocenění najdou zájemci na webu Interfotoklub.cz.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.