Výkonný manažer VHK ROBE Vsetín odpovídá na dotazy fanoušků

14. 3. 2023

V dnešním rozhovoru si poslechneme odpovědi od Filipa Bazaly. Na co jste se ptali tentokrát?

V novém díle pořadu, ve kterém kladete otázky funkcionářům Valašského hokejového klubu, jsme přivítali výkonného manažera klubu Filipa Bazalu, který dříve dělal redaktora webových stránek a manažera týmu.

V minulém pořadu nám pan Neumann prozradil, že pro Play Off dojde k posílení realizačního týmu. Fanoušci tak mohou přivítat Luboše Roba staršího, trenéra juniorského týmu. Při zápase je jeho místo v hledišti, aby měl možnost sledovat hru z jiného úhlu než trenéři na lavičce, s kterými je v neustálém spojení přes vysílačky. Mezi další posilující pozice bude patřit například i skauting nebo manažer týmu. Podobné změny by měly nastat i v mládeži.

Další dotaz od fanoušků se týká Ondry Němce, který je pro mnohé diváky velkým zklamáním. Je to jeho poslední sezóna? To a mnohem více se dozvíte v rozhovoru. Pokud jste fanoušky Vsetínského hokeje, neměli byste si nechat dnešní vysílání ujít.

Video:

Forechecking
Rozhovor s...

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.