Nejlepší sportovec roku okresu Vsetín za rok 2022

14. 3. 2023

Byly rozdány ceny nejlepším sportovcům, klubům a trenérům. Kdo toto ocenění získal?

V úterý 7. února se ve vsetínském divadle vyhlašovaly výsledky ankety nejlepší sportovec okresu Vsetín za rok 2022. Celkem bylo rozdáno 22 cen sportovcům, sportovním klubům a trenérům.

Cenu osobnost Valašského fotbalu získal pan Oldřich Horňák za někdejší vsetínskou zbrojovku. Odehrál tři stovky utkání.

V kategorii žactva byli oceněni lukostřelci Ondřej Šugárek z SKP Vsetín a jeho bratr Jakub Šugárek. Oba držitelé národního rekordu ve své kategorii.

V juniorech a dorostu si cenu odnesli biatlonistka Tereza Petrošová a Michaela Juřičková za trampolíny. Cenu také získala karatistka Veronika Ježíková.

Ocenění se dočkaly i týmy. A to šachisté z Hošťálkové, házenkáři HC Robe Zubří, muži i dorostenci. Cenu si odnesli i volejbalisté VK mez Vsetín.

Sportovce kromě jejich klubu a měst finančně podporuje i Zlínský kraj. Na činnost klubů má ve svém rozpočtu na rok 2023 až 18,5 milionu korun.

Kompletní soupis výsledků ankety najdou zájemci na webu nejúspěšnější sportovec roku.

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.