Hokejbalisté obnovují mládežnické kategorie

2. 5. 2023

Po několika letech se vrací mládežnický hokejbalový klub v Litoměřicích. Třeba zaujme i vaše děti.

Zhruba po pěti letech se do Litoměřic vrací mládežnický hokejbal klub Killers, který působí ve své aréně na Kocandě pod hlavičkou Slavoje. Aktuálně začal s přípravkami mladých sportovců. Zhruba desetileté chlapce připravuje na první turnaje a soutěže. Pokud se bude dařit, mohou to dotáhnout daleko.

Hokejbalový svaz chce lákat ke sportu děti prostřednictvím svého konceptu nafukovacích atrakcí. Pokud si myslíte, že by vaše dítko mohl právě hokejbal zaujmout, neváhejte přijít na jeden z tréninků.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.