Starosta Vsetína snídal s úspěšnými žáky

22. 6. 2023

Jako odměna za výsledky ve škole nejen při vyučování, ale i při reprezentaci školy na různých akcích, byla snídaně se starostou Vsetína Jiřím Čunkem.

Pestré dopoledne zažili 9. června ocenění žáci devátých tříd vsetínských základních škol. Jako formu odměny dostali posezení a snídani se starostou Vsetína Jiřím Čunkem. Při snídani se mluvilo a diskutovalo nejen o Vsetíně a možnostech dalšího studia, ale také o zkušenostech z běžného života v jiných evropských zemích. Rozdávali se také dary. Jeden obdržel sám starosta.

Studenti byli na toto setkání nominovaní za své skvělé školní výsledky a aktivity. Například Matěj Mikulec byl oceněn nejen za svůj prospěch, ale i sportovní výkony. Všichni žáci odcházeli ze společného setkání nadšení.

 

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.