Tomáš Magnusek – režisér a producent

12. 5. 2023

Povídání se známým režisérem a producentem Tomášem Magnuskem, který je také pedagogem. V rozhovoru vám odhalí detaily svého nového pořadu na Tv A11.

Hostem dnešního rozhovoru je známý režisér, scénárista, herec, producent, ale i pedagog Tomáš Magnusek. Málo kdo ví, že Tomáš působí i jako sociální pracovník v Náchodě a účastní se přímé péče u uživatelů doma. Podle něj má zrovna tato práce smysl a jedná se o velmi potřebný obor. Proto před osmnácti lety založil neziskovou organizaci se sociální službou.

Veřejnost Tomáše Magnuska ovšem vnímá spíše jako herce a režiséra. Jak se dostat od oboru sociální péče k oboru herectví? Stačí si jen plnit sny. Stejně jako, když v jednu dobu zemřeli dva velcí herci – Josef Vinklář a pan profesor Lukavský, vznikl v Tomášově hlavě nápad, natočit film plný velkých jmen. Poslechněte si Tomášovo vyprávění v našem videu. Dozvíte se mimo jiné, jak vnímá filmovou kritiku v Česku a na čem všem momentálně pracuje. Nezapomněli jsme ani na povídání o nové talk show na našem programu televize A11.

Video:

A11 Rozhovor

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.