Na náměstí ve Valašském Meziříčí se propadla dodávka

9. 1. 2023

V úterý 3. ledna došlo na náměstí ve Valašském Meziříčí ke kuriózní nehodě. Řidič dodávky, který nakládal TOI TOI vjel na místo kde neměl co dělat.

Začátkem ledna si obyvatelé Valašského Meziříčí mohli všimnout nezvyklé nehody na náměstí. Řidič dodávky najel do prostoru fontány, kde je pod vrchní vrstvou dutý prostor, který není stavěný na zátěž takového auta. Dlažba se proto propadla.
Nepříjemná situace je pro město varováním, aby si dávalo pozor na další podobná kritická místa.
Občané mohou zůstat v klidu. Taková nehoda se už nebude opakovat. Není třeba se obávat například umístění tribuny na koncerty. Váha a zátěž je rozdělena v ploše a náměstí a celý projekt s touto zátěží počítá i v prostorách fontány.
Barevná fontána je přes zimu mimo provoz. Až dovolí počasí, proběhne natlakování celého systému a zkouška, jak moc byl systém fontány poškozen.

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.