Přerov vyhrál nad Vsetínem 3:1

10. 1. 2023

Ve třicátém šestém kole první ligy přijel do Vsetína Přerov.

Valaši museli už od začátku dotahovat. Ve třetí minutě využil zaváhání vsetínské obrany Svoboda a proti Žukovovi nezklamal. Tribuny Lapače explodovaly radostí až v osmé minutě.

Smetana nahodil puk od modré čáry, před brankou ho tečoval Berzinč a přerovský Postava neměl šanci zareagovat. Třináct minut před koncem zachytil puk Svoboda, který přihrál Dvořákovi, a ten zblízka poslal Přerov do vedení. V závěrečné power play se k puku dostal Svoboda. Určil konečný stav 3 : 1 pro Přerov.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.