Berani poprvé porazili Vsetín

1. 2. 2023

Zaplněné tribuny vsetínského lapače byly svědkem už čtvrtého regionálního derby mezi Vsetínem a Zlínem. Domácí šli do zápasu jako favorit, ale byli to hosté, kteří otevřeli zápas gólem.

Utkání začalo svižně, když ve třetí minutě našel Pospíšil ukázkovým pasem Heše, který v souboji jeden na jednoho zvolil střelu na bližší tyč. Zlín vedl 1: 0.

Domácí se z úvodní branky oklepali až v sedmnácté minutě. Říha přiklepl Němcův pas na Krhůvka, který v typické přesilové kombinaci vracel puk do mezikruží. Tam stál pohotový Berzinš a rázem bylo vyrovnáno.

Před polovinou utkání opět udeřili Berani. Sedláček poslal kotouč na Novotného, který zkusil prověřit Žukova, ale ten si nešťastně srazil puk do branky. Valaši poté vytvořili několik dalších šancí, ale opět přišel úder zlínských. V signalizované výhodě napřáhl na modré Koller a propálil vše, co mu stálo v cestě. Psala se padesátá čtvrtá minuta a lapač vybuchl radostí podruhé. Velkou naději vlil vsetínským do žil svým druhým gólem v zápase Berzinš, když se zorientoval a snížil na 2:3. Domácí v závěru dostali výhodu přesilovky a zároveň se odhodlali k power play. Vsetínu, ale závěrečný tlak nepomohl, a tak poprvé v sezóně podlehl Zlínu.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.