Berani poprvé porazili Vsetín

Utkání začalo svižně, když ve třetí minutě našel Pospíšil ukázkovým pasem Heše, který v souboji jeden na jednoho zvolil střelu na bližší tyč. Zlín vedl 1: 0.

Domácí se z úvodní branky oklepali až v sedmnácté minutě. Říha přiklepl Němcův pas na Krhůvka, který v typické přesilové kombinaci vracel puk do mezikruží. Tam stál pohotový Berzinš a rázem bylo vyrovnáno.

Před polovinou utkání opět udeřili Berani. Sedláček poslal kotouč na Novotného, který zkusil prověřit Žukova, ale ten si nešťastně srazil puk do branky. Valaši poté vytvořili několik dalších šancí, ale opět přišel úder zlínských. V signalizované výhodě napřáhl na modré Koller a propálil vše, co mu stálo v cestě. Psala se padesátá čtvrtá minuta a lapač vybuchl radostí podruhé. Velkou naději vlil vsetínským do žil svým druhým gólem v zápase Berzinš, když se zorientoval a snížil na 2:3. Domácí v závěru dostali výhodu přesilovky a zároveň se odhodlali k power play. Vsetínu, ale závěrečný tlak nepomohl, a tak poprvé v sezóně podlehl Zlínu.