Honička dvou řidičů v Brně měla následky

13. 7. 2023

Brno se na chvíli stalo závodní dráhou dvou mladých řidičů. Jejich bezohledná jízda nesla bohužel následky a sražený motorkář musel být převezen do nemocnice. Od začátku prázdnin se stalo na jihomoravských silnicích už celkem 140 dopravních nehod.

Brno zažilo šílenou honičku. Dva mladíci v BMW si spletli ulice se závodní dráhou formule jedna. Přitom doslova smetli motorkáře a ujeli. Po nárazu byl motorkář prudce vymrštěn do vzduchu. Přivolaní zdravotníci jej následně urgentně transportovali do nemocnice. Ani sražený motorkář však řidiče nezastavil a ve zběsilé honičce ulicemi Brna pokračovali.
Případ je brněnskými policisty prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví.
V souvislosti s tímto případem žádají brněnští policisté všechny občany, kteří byli nebezpečnou jízdou obou mladíků ohroženi, aby se neprodleně ozvali na tísňovou linku 158.
Policisté přitom uvítají kamerové záznamy z palubních kamer projíždějících řidičů. Jeden z provinilých řidičů měl v sobě podle policie kokain a marihuanu.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.