Výstava vsetínského Fotoklubu

13. 7. 2023

Navštivte již čtrnáctou členskou výstavu Fotoklubu Vsetín. Letošní ročník nabízí skutečně povedené práce. Převažují černobílé fotografie se skvělou atmosférou.

Čtrnáctá členská výstava fotografií fotoklubu Vsetín je aktuálně nainstalována ve vsetínské galerii na Staré radnici. K vidění je zde téměř sto fotografií. Oproti minulým výstavám je zde více černobílých fotografií. Důvodů je hned několik. Jeden z nich je už tradičně klubové fotografování na jazzovém festivalu, kde černobílé provedení prací tomuto žánru opravdu sluší.
Vystavené práce v galerii na Staré radnici mají vysokou úroveň. Důkazem toho jsou mimo jiné i úspěchy a ocenění, které získali členové klubu například v Moravskoslezském mapovém okruhu, kde pravidelně končí na předních místech. Ceny si přivezli také z mezinárodního kolbiště.
Čtrnáctá členská výstava fotografií fotoklubu Vsetín bude v galerii na Staré radnici k vidění do neděle 6. srpna.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.