Slavnostní otevření prodejny FUNBABY

28. 6. 2023

Krásné prostory, skvělá atmosféra, představení kočárků i spousta známých celebrit s dětmi. Tak vypadalo slavností otevření nové prodejny ve Štěrboholích FUNBABY.

Dlouhé přípravy na otevření nové prodejny FUNBABY ve Štěrbohalích byly konečně zúročeny. Tři roky společnost hledala vhodné prostory a rok pracovala na přípravě prodejny. Jedná se o pilotní projekt, který vznikal od úplné nuly, z zprostorů, kde bývala úplně jiná prodejna. FUNBABY se nachází deset minutek od Chodova a prostor je přímo ideální.

U tak velké události samozřejmě nesměly chybět ani české celebrity. A my jsme pro vás zjistili, podle jakých priorit si vybírají kočárky pro své ratolesti. Jako nečastější kritéria zaznělo bezpečí a pohodlí miminka. Také musí být samozřejmě krásný, lehce ovladatelný a ne příliš těžký.

Sám majitel FUNBABY Lukáš Fiala nám přiznal, jak moc důležité je mít v povědomí konkurenci. „Jelikož jsem z oboru, tak jsem musel vyzkoušet více kočárků, abych měl zkušenosti. Hodně se toho učím i díky malému synovi.“

Jedním z důvodů, proč akci navštívila i moderátorka Simona Šimková, bylo předání nového kočárku od FUNBABY. Podívejte se na naše video.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.