Vsetínský Dům kultury nabízí akce pro všechny

28. 3. 2023

Různé věkové kategorie letos v dubnu i v květnu potěší program kulturního domu Vsetín, který je velmi pestrý.

Koncerty kapel, vystoupení hvězd české pop music nebo soutěže pěveckých sborů. Takový je ve zkratce program na duben a květen vsetínského domu kultury.

Již tuto sobotu se uskuteční krajská soutěž pěveckých sborů se závěrečným koncertem slovenské vokální skupiny Frejle. Těšit se můžete například na 25. Dubna, kdy se uskuteční koncert Anety Langerové s kapelou. Květnový program zahájí herečka a šansoniérka Chantal Poullain. V přípravě je také tradiční Majáles.

Poslechněte si všechny informace v našem videu.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.