Na nádvoří zámku Žerotínů se můžete stále svátečně naladit

2. 1. 2023

Pokud se chcete svátečně naladit navštivte nádvoří zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

Podloubí zámku zdobí krásný vyřezávaný betlém v životní velikosti, který zapůjčil pan Alois Zádrapa z Lidečka. Příjemnou atmosféru vám navodí světelná výzdoba v průčelí, která je na bočních zdech zámku doplněná tisíci světýlky na vysázených stromcích. Než odejdete, nezapomeňte si zazvonit si na zvoneček pro štěstí.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.