V úvodu Zimního poháru ve skocích bodovaly Štenglová a Mestenhauserová

8. 2. 2023

V areálu Kralovického Dvora nedaleko Slaného se konalo úvodní kolo Zimního jezdeckého poháru v parkurovém skákání.

Bodované jsou vždy tři soutěže a ta první je určená pro děti na ponících. Šest dokončilo základní parkur bez penalizace a postoupilo do následného rozeskakování. V něm čisté konto udržely čtyři dvojice. Nejrychlejší byla Anna Urbanová s Leonardem 650.

Malá túra parkurového zimního jezdeckého poháru se jezdí na stupni obtížnosti L s překážkami vysokými 115 cm. Body do žebříčku si tentokrát připsali všichni, kdo překonali celý Kurz bez penalizace, bylo jich totiž 10.

Na detaily závodu se můžete podívat v našem videu stejně jako na zajímavý rozhovor s jedním z jezdců.

Následující víkend bude ve znamení soutěží koňských spřežení. Druhé vozatajské kolo zimní série proběhne v sobotu 11. února ve Slatiňanech a pořádat ho bude národní hřebčín Kladruby.

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.