SK Aritma Praha s Doubravkou

2. 5. 2023

ARITMA Praha po počátečním hezkém skóre podlehla Doubravce. Podívejte se na záznam důležitých momentů.

Skóre v osmnácté minutě otevřel pohotovou střelou z otočky Martin Červený. Ani ne dvě minuty na to se před hranicí vápna uvolnil Alex Rankwiitz a prudkou umístěnou střelou zvýšil na 2:0 pro domácí. V minutě pětadvacáté mohla ARITMA odskočit k pohodlnému tříbrankovému rozdílu, ale z dohrávky rohového kopu vytěžila pouze tečku. V tu chvíli se podle pravidla: “Nedáš, dostaneš.” situace začala otáčet ve prospěch týmu Doubravky. ARITMA nakonec na vlastním hřišti podlehla Doubravce 2:3.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.